• 02145102

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس می باشد که به دلیل پیاده سازی تمامی پارامترهای ضروری این حوزه به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت ارائه میگردد. برخی از پارامترهای اساسی که تمامی کارمندان حاضر در مرکز تعمیرات مادربرد ایسوس ملزم به اجرایی ساختن آنها هستند عبارتند از: ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، ارائه خدمات تعمیرات مادربرد ایسوس مبتنی بر استانداردها و ضوابط جهانی، توجه به اصول مشتری مدار و تعهد به پیاده سازی آنها، استفاده از به روزترین و پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم و در نهایت ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ایسوس.

نمایندگی ایسوس ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات مادربرد ایسوس ، با بیش از ده سال سابقه در تعمیرات مادربرد ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات مادربرد ایسوس در تمامی زمینه ها را ارائه می دهد.

تعمیرات مادربرد ایسوس در نمایندگی

نمایندگی ایسوس  ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات مادربرد است. نمایندگی تعمیرات مادربرد ایسوس با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین ابزار تعمیر، این امکان را فراهم ساخته است تا تمامی عیوب مادربرد رفع گردند و کاربر  بتواند بی هیچ دغدغه و اتلاف وقتی، تمامی ایرادات ایجاد شده در مادربرد خویش را برطرف سازد.  علاوه در تعمیرات مادربرد سایر خدمات این مرکز در ارتباط با تعمیر و سرویس دیگر تولیدات ایسوس به کاربران ارائه می گردد. واحدهای مجزای موجود در این مرکز ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با تعمیرات ایسوس هستند؛ بنابراین در صورتی که شما نیز صاحب مادربردی معیوب هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ایسوس ، آن را تعمیر و بازیابی نمایید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی ایسوس  مربوط به برند خاصی نیست و کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل توان فنی و تخصصی بالا امکان تعمیر و بازیابی تمامی مادربردهای موجود در بازار را دارند. واحدهای موجود در این مرکز تمامی مادربردها را پشتیبانی کرده و تمامی ایرادات ایجاد شده در هر یک از مادربردها را برطرف می سازند. جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات ایسوس  موجود در نمایندگی رسمی ایسوس  به بخش زیر مراجعه نمایید.

 تعمیرات مادربرد ایسوس

 

تعمیر مادربرد ایسوس

مادربورد موجب اتصال اجزای یک کامپیوتر به پردازشگر مرکزی می‌شود. مادربورد در واقع یک تخته الکترونیکی است که اجزای مختلفی بر روی آن سوار شده‌اند از جمله سوکت‌ها، پورت‌ها و رم. خرید مادربورد می‌تواند برای کاربر چالش برانگیز باشد چرا که این روز‌ها بسیاری فروشگاه‌ها قطعات اورجینال و اصل را ارایه نمی‌کنند. از طرفی در صورت خرابی مادربورد، ممکن است کاربر کمی دچار سردرگمی شود که مشکل را چگونه برطرف سازد. در این مقاله می‌خواهیم به طور خاص درباره مادربرد‌های شرکت ایسوس بخوانیم، با ویژگی‌های آن‌ها آشنا شده، مرکز تعمیر تخصصی ایسوس را بهتر بشناسیم و نهایتا کمی از سرویس تعمیرات در محل این شرکت بخوانیم.

 

ویژگی مادربورد ایسوس

مادربورد یک تخته مدار الکتریکی می‌باشد که اجزای مختلفی بر روی آن سوار شده‌اند؛ از جمله: رم، پردازشگر مرکزی، بایوس و... مادربورد در کامپیوتر دارای نقشی کلیدی می‌باشد و همچون یک واسطه پردازشگر مرکزی را به سایر بخش‌های کامپیوتر متصل می‌سازد. خرید مادربورد همواره برای کاربر می‌تواند چالش برانگیز باشد چرا که نه تنها بر کارایی سیستم فعلی تاثیر می‌گذارد بلکه اگر در آینده قصد آپدیت سیستم را داشته باشید، این به روز‌رسانی بسیار وابسته به نوع مادر بورد می‌باشد. مادربورد‌های ساخت شرکت ایسوس از این لحاظ ایده آل می‌باشند و کاربر هنگام خرید آن‌ها می‌تواند مطمن باشد که در صورت به روز‌رسانی سیستم دچار مشکل نخواهد شد.

مادربورد‌های ساخت شرکت ایسوس ساختاری مشابه سایر مادربورد‌ها دارند و اجزای تشکیل‌دهنده آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 1. اسلات‌های پی سی آی (PCI)

اسلات به شکاف‌هایی گفته می‌شود که به منظور قرار گرفتن قطعات سخت‌افزاری تعبیه شده‌اند. تعداد اسلات‌های پی سی آی در مدل‌های مختلف مادربورد ایسوس متفاوت می‌باشد و کاربر هنگام خرید می‌تواند با مراجعه به توضیحات درج شده، از آن اطلاع یابد. کاربرد این قطعه اتصال کارت‌های صدا، مودم، تلویزیون، شبکه و... می‌باشد.

 1. اسلات کارت گرافیکی

بسته به نوع مادربورد ممکن است این بخش وجود داشته و یا وجود نداشته باشد. کاربرد این نوع خاص از اسلات اتصال کارت گرافیک می‌باشد. در برخی از مادربورد‌های ایسوس، قطعه‌ی پردازش گرافیک در داخل خود مادربورد تعبیه شده است و بدیهی می‌باشد در این نوع، اسلات کارت گرافیکی دیده نشود.

       3.باتری‌های پشتیبان

این‌ها هنگام خاموشی کامپیوتر کاربرد دارند و از ریست شدن غیر ضروری کامپیوتر جلوگیری می‌کنند.

 1. اسلات ساتا

با شماره‌های 0،1،2،3 مشخص می‌شوند و جایگاهی برای اتصال کابل ساتا می‌باشند.

 1. ورودی‌های یو اس بی

معمولا این ورودی‌ها را در قسمت خارجی کامپیوتر نیز می‌توانید مشاهده کنید. در واقع آن چه در خارج مشاهده می‌کنید به برد اصلی متصل می‌شود و اطلاعات را از یو اس بی‌منتقل می‌کند.

 1. نگهدارنده فن

این بخش جایگاهی را برای قرار گرفتن خنک‌کننده فراهم می‌کند.

 1. سوکت سی پی یو

به منظور قرار دادن سی پی یو طراحی شده است. این یخش یکی از حساس‌ترین قسمت‌های مادربورد ایسوس می‌باشد و کاربر نباید فشاری به آن وارد نماید.

 تعمیر مادربرد ایسوس

 

مادربرد شرکت ایسوس

 1. پنل مادربورد

وظیفه هماهنگی میان قطعات تعبیه شده بر روی بورد اصلی را دارد.

 1. اسلات آی دی آی

به منظور اتصال کابل آی دی آی به بورد اصلی می‌باشد.

 1. ورودی پاور

به منظور تامین برق مادر بورد می‌باشد.

 1. اسلات رم

بسته این که از کدام نوع مادربورد ایسوس استفاده می‌کنید می‌تواند تعداد متفاوتی داشته باشد. چنان چه از اسمش مشخص است، محل اتصال رم به بورد اصلی می‌باشد.

 1. پورت‌های پنل پشتی مادربورد

شامل پورت‌های USB، پورت‌های LAN و پورت‌های صدا و خروجی‌های تصویر می‌باشد. تنها بخش‌های مادر بورد ایسوس که خارج از کیس مشاهده می‌شوند همین‌ها هستند. تعداد این پورت‌های نشان‌دهنده میزان قدرتمندی یک مادربورد می‌باشد.

مزایای استفاده از مادر بورد

مادربورد یک جز حیاتی در کامپیوتر محسوب می‌شود، چرا که موجب ارتباط اجزا با پردازشگر مرکزی می‌شود و به عبارتی می‌توان گفت مادربورد مغز یک کامپیوتر می‌باشد. بسته به آن که از کدام نوع مادر بورد ایسوس استفاده می‌کنید، مادربورد شما می‌تواند مزایایی داشته باشد. سه تا از مزایای مهم یک مادر بورد یه شرح زیر می‌باشد:

 1. بهبود کارایی

برای آن که یک کامپیوتر کارایی بی‌نقصی داشته باشد، وجود مادربورد ضروری می‌باشد. نوع مادربوردی که کاربر استفاده می‌کند باید متناسب با کارایی مد نظرش باشد، برای مثال اگر کارایی شما بازی باشد، مادربورد انتخابی شما باید سرعت و قدرت پردازش بالایی داشته باشد. خوشبختانه مادربورد‌های ایسوس متناسب با هر گونه نیاز کاربران طبقه‌بندی شده‌اند و در نتیجه کاربر با مراجعه به بخش توضیحات می‌تواند مطمن شود مادربورد انتخابی‌اش به طور حتم بهبود کارایی را به دنبال خواهد داشت.

 1. ثبات و پایایی کامپیوتر

هنگام استفاده از مادربورد‌های ایسوس می‌توانید مطمن باشید دستگاه شما از ثبات و پایایی کافی برخوردار خواهد بود. مادر بورد تمامی اجزای یک کامپیوتر را به بورد اصلی متصل می‌سازد و مانع از خرابی یا هنگ کردن کامپیوتر می‌شود. یکی از مزایای یک مادربورد خوب اجزای جانبی آن می‌باشد مثل کارت‌های گرافیکی، پورت‌های جانبی و... که همگی پایایی کامپیوتر را بالا می‌برند. هنگام استفاده از مادر بورد، عملکرد کامپیوتر محافظت می‌شود و در صورت از دست رفتن اطلاعات قابل بازیابی خواهند بود.

 1. تسهیل ارتقای کامپیوتر

یکی از مزایای مادربورد‌های ایسوس، قابلیت به روز‌رسانی آن‌ها است که متناسب با نیاز کاربر می‌باشد. پس کاربر قادر خواهد بود کارایی و عملکرد کامپیوتر خود را با ایجاد تغییرات بر روی مادربورد به روز‌رسانی کند.

 

تعمیر مادربرد ایسوس

 

نمایندگی خرید مادربورد ایسوس در محل

فروشگاه مرکزی ایسوس انواع خدمات تعمیر، فروش و مشاوره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در صورت مراجعه به این فروشگاه می‌توانید مطمن باشید مادربورد‌های ارائه داده شده اصل می‌باشند و بهترین کیفیت را تهیه می‌کنید. کارشناسان حاضر در فروشگاه ایسوس نیز همواره برای پاسخگویی به ابهامات کاربران آماده هستند و هیچ گونه راهنمایی و مشاوره را از آن‌ها دریغ نمی‌کنند. فروشگاه مرکزی ایسوس دارای بخشی مجزا تحت عنوان فروشگاه لوازم جانبی نیز می‌باشد که می‌توانید برای تهیه مادربورد به آن مراجعه نمایید. در این فروشگاه برخلاف آن چه که در سایر فروشگاه‌های نامعتبر مشاهده می‌شود هیچ گونه کالای تقلبی فروخته نمی‌شود و همه کالا‌ها اورجینال می‌باشند. در این فروشگاه تمام کالا‌ها با ضمانت اصل بودن ارایه می‌شوند و کاربر می‌تواند در این مورد آسوده خاطر باشد.

 

مادربرد ایسوس

نمایندگی تعمیر مادربورد ایسوس در محل

جهت بهره‌مندی کاربران از خدمات منزل راه‌اندازی شده است. اگر کاربر به علت نداشتن وقت، عدم دسترسی به وسایل نقلیه، وزن زیاد دستگاه یا هر علتی امکان مراجعه به مراکز تعمیرات شرکت ایسوس را نداشته باشد، می‌تواند از سرویس در محل ایسوس استفاده کند. برای این منظور کافیست کاربر به وبسایت ایسوس مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کند. شرکت پس از بررسی درخواست در اسرع وقت متخصصان و کارشناسان مربوطه را به محل اعزام می‌کند. در این سرویس، هیچ گونه محدودیتی در رایطه با محل وجود ندارد. کارشناس اعزامی در این سرویس مجهز به تخصصی‌ترین و بهترین ابزارآلات تعمیر خواهند بود و می‌توانند مشکل را در کمترین زمان ممکن برطرف سازند.

مادربورد ایسوس، چنان چه گفته شد، یک قطعه حیاتی می‌باشد و نقش مغز کامپیوتر را ایفا می‌کند، بنابر این خرابی در این قطعه ارزشمند می‌تواند موجب اختلال در سایر بخش‌های کامپیوتر شود و کارکرد را به طور کل دچار مشکل سازد. بدیهی است کاربر خود نمی‌تواند چنین مشکلاتی را برطرف سازد و حل این‌ها نیازمند بررسی یک متخصص می‌باشد. در چنین مواردی استفاده از سرویس در محل ایسوس به شدت توصیه می‌شود چرا که مراجعه حضوری گاهی اوقات آسیب مکانیکی بیشتر به دستگاه را نیز به دنبال دارد.

خدمات تخصصی مادر بورد ایسوس

از جمله این خدمات می‌توان به این موارد اشاره کرد: حل اختلالات سوییچینگ منبع تغذیه، تعمیر و تصحیح خطا‌های کارت‌های صدا، رفع اختلالات کارت تی وی، تعمیر سوکت سی پی یو، حل مشکلات کنترلگر‌ها، تعمیر قطعی مدار، تعویض پایه‌ی شکسته سی پی یو، تعویض چیپ، آپدیت بایوس، عیب‌یابی و رفع اختلالات هارد مکانیک و الکترونیک، بازیابی اطلاعات هارد دیسک، رفع مشکل قفل بایوس، تعویض اسلات‌ها از جمله رم و گرافیک، رفع مشکلات قطعه SMD (مقاومت دیود، ترانزیستور، خازن و...)

 

مادربرد ایسوس

 

نتیجه‌گیری

مادربورد ایسوس مزایای منحصر به فردی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بهبور کارایی، ثبات و تسهیل به روزرسانی کامپیوتر اشاره نمود. شاید خرید مادربورد برای بسیاری از شما چالش برانگیز باشد چرا که این روز‌ها بسیاری فروشگاه‌ها محصولات اورجینال را ارایه نمی‌دهند، بنابراین پیشنهاد ما به شما، مراجعه به مرکز خرید ایسوس می‌باشد. همچنین اگر که مادربورد شما به مرور دچار خرابی شد، توصیه می‌شود حتما آن را به یک متخصص نشان دهید. متخصص‌های شرکت ایسوس یکی از مجرب‌ترین و بهترین کارشناسان این حوزه می‌باشند و مراجعه به این افراد می‌تواند کمک بسیاری به حل مشکلتان کند. شرکت ایسوس خدمات سرویس در محل نیز دارد که برای آن دسته افراد که به هر دلیل امکان مراجعه حضوری را ندارند ایده آل می‌باشد. لازم به ذکر است استفاده از این امکانات هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد و تنها کافیست به وبسایت شرکت مراجعه کنید و با یکی از شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

 

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT شرکت ایسوس مادربردی را با نام B250 MINING EXPERT روانه بازار کرده که درواقع یک محصول حرفه‌ای و دوست‌داشتنی مناسب ماینرها است. این…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P مادربرد PRIME Z270-P شرکت ایسوس ASUS از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. PRIME Z270-P مجهز به چهار اسلات DIMM است که قابلیت پشتیبانی از…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K مادربرد PRIME Z270-K محصولی حرفه‌ای از شرکت ایسوس است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. نوع سوکت پردازنده‌ی این محصول LGA 1151 است…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P مادربرد «PRIME Z370-P» محصولی از برند «ایسوس» (ASUS) است. این مادربرد از چیپ‌ست Z370 شرکت «اینتل» (Intel) استفاده می‌کند و به همین دلیل می‌تواند…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A مادربرد Z170-A ایسوس (Asus) به چیپ‌ست Z170 اینتل مجهز شده‌است و قادر است از پردازنده‌های Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING

تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING

تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING مادربرد «TUF Z370-PLUS GAMING» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. این مادربرد دارای یک سوکت پردازنده‌ی Intel…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS مادربرد Z10PE D16 WS شرکت ایسوس از فرم فاکتور ATX پشتیبانی می‌کند. فرم فاکتور برای انتخاب درست یک کیس مناسب برای مادربردمان راه‌حل…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO مادربرد « PRIME B250-PRO» شرکت ایسوس ASUS از سری مادربردهای حرفه‌ای این شرکت است که فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. شرکت ایسوس برای قسمت…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO مادربرد «ROG CROSSHAIR VI HERO» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. این محصول می‌تواند برای استفاده‌های…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0 مادربرد مدل «H81M-D R2.0» از برند تایوانی «ایسوس» (ASUS) در فرم فاکتور microATX ساخته شده‌ است. در این مادربرد از سوکت پردازنده‌ی LGA 1150…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA مادربرد «ROG MAXIMUS X FORMULA» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. نوع سوکت پردازند‌ه‌ی ارائه شده…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A مادربرد «PRIME Z370-A» محصولی از برند «ایسوس» (ASUS) است. این مادربرد از چیپ‌ست Z370 شرکت «اینتل» (Intel) استفاده می‌کند و به همین دلیل، می‌تواند…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C مادربرد H81M-C ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H81 اینتل مجهز شده‌است و می‌توان از پردازنده‌های Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium /…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K مادربرد «H110M-K» محصولی میان‌رده برای کاربران غیرحرفه‌ای از شرکت ایسوس است. این مادربرد از فرم فاکتور microATX بهره می‌برد و سوکت پردازنده‌ی آن LGA 1151 …
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS مادربرد «H110-PLUS» از سری تولیدات شرکت ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H110 اینتل مجهز است و می‌توان از پردازنده‌های 14 نانومتری Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron نسل…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C مادربرد «H110M-C» از سری تولیدات شرکت ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H110 اینتل مجهز است و می‌توان از پردازنده‌های 14 نانومتری Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeronنسل 6…

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس تعمیرات مادربرد ایسوس از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس می باشد که به دلیل پیاده سازی تمامی پارامترهای ضروری این حوزه به بهترین نحو و…

تعمیرات کارت صدا ایسوس

تعمیرات کارت صدا ایسوس تعمیرات کارت صدا ایسوس در نمایندگی ایسوس به کمک تجهیزات مدرن انجام می گردد. کارت صدا یکی از عناصر سخت‌افزاری رایانه‌است که وظیفه ی پخش و…

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس نمایندگی ایسوس ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، باسال ها تجربه ، کلیه خدمات تعمیر و تعویض کارت گرافیک ایسوس را ارائه می دهد.…

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس تعمیرات مانیتور ایسوس ، با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا توسط کادر فنی فعال در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس انجام می گردد . هدف…

تعمیرات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات کامپیوتر ایسوس تعمیرات کامپیوتر ایسوس در نمایندگی ایسوس ، با تجهیرات مدرن و پیشرفته انجام می گردد. مهندسان این مرکز با کمک تجهیزات پیشرفته و تخصصی که در اختیار…

تعمیرات تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس ، شامل قطعات مختلف کامپیوتر می باشد. در هنگام بروز مشکل در کامپیوتر هر یک از قطعات آن ممکن است آسیب دیده…

تعویض گلس تبلت ایسوس

تعویض گلس تبلت ایسوس یکی از قطعات تبلت ایسوس که احتمال بروز خرابی و اختلال در آن –با توجه به ظرافت و حساسیت بالای این دستگاه – وجود دارد، گلس…

تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس

تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس در واحد تعمیر تبلت ایسوس و به صورت تخصصی به کاربران گرامی ارائه می گردد. ممکن است بنا به دلایلی، بلندگوی این…

تعمیر میکروفون تبلت ایسوس

تعمیر میکروفون تبلت ایسوس تعمیر میکروفون تبلت ایسوس از خدمات مهم مرکز ایسوس است، زیرا خرابی و ایراد در میکروفون عملا انتقال صدا را مختل خواهد کرد که در این…

تعمیر دوربین تبلت ایسوس

تعمیر دوربین تبلت ایسوس اشکالات پیش آمده در دوربین تبلت ایسوس ممکن است منشاء سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشند. بنابراین توصیه می شود که پیش از تحویل…

تعمیر تاچ تبلت ایسوس

تعمیر تاچ تبلت ایسوس   یکی از قطعاتی که ممکن است در تبلت های مورد استفاده دچار اشکال گردد و کاربر را با دردسر مواجه سازد، تاچ است. در صورت…

تعمیر باتری تبلت ایسوس

تعمیر باتری تبلت ایسوس تعمیر باتری تبلت Asus به نسبت سایر سرویس‌های مرتبط با این دستگاه، کار چندان پیچیده‌ای نیست؛ برای تعمیر این بخش از تبلت، کافی است تا پس…

تعمیر پورت HDMI لپ تاپ ایسوس

تعمیر پورت HDMI لپ تاپ ایسوس یکی از پورت‌های استاندارد تعبیه شده در لپ‌تاپ‌‌ها برای انتقال تصویر و صدا پورت HDMI است که البته نام کامل آنHigh Definition Multimedia Internet…

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسوس

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسوس بلوتوث لپ تاپ یکی از بخش های مهم این دستگاه است که برای جفت سازی و همگام کردن گجت های مختلف مورد استفاده قرار می…

تعمیر DVD رایتر لپ تاپ ایسوس

تعمیر DVD رایتر لپ تاپ ایسوس درایو یکی از قطعات قابل تعویض بکاررفته در لپ تاپ است که وظیفه آن دسترسی و خواندن اطلاعات از طریق یک لیزر و لنز…

تعمیر ال سی دی ایسوس | تعویض ال سی دی ایسوس | نمایندگی ایسوس

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس تعویض ال سی دی نوت بوک به کمک نمایندگی تعمیرات نوت بوک انجام می شود. یکی از رایج ترین مشکلات نوت بوک ها…

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس سرویس های مرتبط با تعمیر لولای لپ تاپ یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه است که متقاضیان آن می توانند…

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس فن لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که در دوام کیفیت و عمر مفید لپ تاپ نقش بسزایی دارد. عدم توجه به این بخش…

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسوس

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسوس کارت شبکه یکی از مهم‌ترین قطعات بکاررفته در لپ تاپ های امروزی است که کار برقراری ارتباط میان شبکه و لپ تاپ را برعهده…

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس باتری لپ تاپ یکی از اصلی ترین قطعات این دستگاه است که وظیفه تأمین نیروی الکتریسیته را برعهده دارد. لپ تاپ ها، تمام انرژی مورد…

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس قاب لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که احتمال بروز شکستگی و آسیب در آن وجود دارد. بنابراین توصیه می شود اگر از آن…

تعمیرات مودم ایسوس

تعمیرات مودم ایسوس تعمیرات مودم ایسوس ، در لیست خدمات نمایندگی ایسوس گنجانده شده است. مودم یکی از ابزارهای رایانه ای و پرکاربرد برای اتصال دو کامپیوتر به هم می…

تعمیرات سوئیچ ایسوس

تعمیرات سوئیچ ایسوس تعمیرات سوئیچ ایسوس در نمایندگی ایسوس توسط متخصصین شبکه انجام می گردد. سوئیچ، بخشی از تجهیزات اکتیو (Active) شبکه است که کارشناسان نمایندگی asus، تجربه‌ای چندین ساله…

تعمیرات روتر ایسوس

تعمیرات روتر ایسوس تعمیرات روتر ایسوس با روش های مدرن و اصولی در نمایندگی مجاز ایسوس انجام می گردد . روتر یکی از دیوایس هایی است که در شبکه مورد…

تعمیرات سرور ایسوس

تعمیرات سرور ایسوس تعمیرات سرور ایسوس در نمایندگی مجاز ایسوس به صورت تخصصی و با امکانات مدرن انجام می گردد. در مورد ویژگی های سرور باید گفت : سرورها کامپیوتری…

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس تعمیرات مادربرد ایسوس از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس می باشد که به دلیل پیاده سازی تمامی پارامترهای ضروری این حوزه به بهترین نحو و…

 

خدمات نمایندگی ایسوس

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس , تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه ی اورجینال و با کیفیت در نمایندگی ایسوس

 

 

 نمایندگی ایسوس

دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ایسوس

تلفن تماس :

02145102

ایمیل :

info(a)asusrepairs(.)com

وبسایت :

www.asusrepairs.com

آدرس :

 تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس-
طبقه ۱۱ - واحد۱۴
خ انقلاب خیابان بهار جنوبی برج بهار طبقه سوم اداری ‍پ ۵۵۷

 

نمایندگی ایسوس

 

تعمیرات تخصصی باطری تبلت ایسوس , تعویض هارد تبلت ایسوس , تعویض باتری تبلت ایسوس , تعویض تخصصی هارد تبلت ایسوس , تعمیر کیبرد تبلت ایسوس , تعمیرات کیبورد تبلت ایسوس , تعویض کیبورد تبلت ایسوس , تعمیر برد تبلت ایسوس ,

تعمیرات اسپیکر تبلت ایسوس , تعمیرات میکروفن تبلت ایسوس , تعمیرات پلیت آنتن تبلت ایسوس , فلش نرم افزاری تبلت ایسوس , نصب رام تبلت ایسوس , تعویض آی سی تغذیه تبلت ایسوس و سایر قطعات سخت افزاری تبلت ایسوس , تعویض تاچ تبلت ایسوس ,  تعمیر آل این وان ایسوس , تعمیرات آل این وان ایسوس , تعمیرات آل این وان asus , نمایندگی آل این وان ایسوس , نمایندگی آل این وان asus , نمایندگی آل این وان ایسوس در تهران , آل این وان ایسوس , آل این وان asus , تعمیرات تخصصی آل این وان ایسوس  , تعمیرات , نمایندگی موبایل ایسوس , نمایندگی گوشی ایسوس , تعمیر سخت افزاری موبایل ایسوس , تعمیر سخت افزاری گوشی ایسوس , تعمیر موبایل ایسوس , تعمیر گوشی ایسوس , تعمیرات موبایل ایسوس , تعمیرگاه گوشی ایسوس , خدمات پس از فروش موبایل ایسوس ,  نمایندگی تخصصی موبایل ایسوس ,نمایندگی تخصصی گوشی ایسوس , تعمیر تخصصی موبایل ایسوس , تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس , تعمیرات لپ تاپ ایسوس , تعمیرات لپ تاپ asus, تعمیرات نوت بوک ایسوس , تعمیرات هارد لپ تاپ ایسوس , تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس , تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ ایسوس , تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس ,تعمیرات لپ تاپ ایسوس , تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس ,  تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس , تعمیرات کیبورد نوت بوک ایسوس , تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ ایسوس , ارتقاء لپ تاپ ایسوس , ارتقاء نوت بوک ایسوس , تعمیرات لپ تاپ ایسوس, تعمیرات لپ تاپ , تعمیر لپ تاپ

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس