• 02145102

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

نمایندگی ایسوس ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، باسال ها تجربه ، کلیه خدمات تعمیر و تعویض کارت گرافیک ایسوس را ارائه می دهد. مرکز فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی کارت گرافیک ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس در تمامی زمینه ها را ارائه می دهد.

به طور خلاصه عملکرد کارت گرافیک را می‌توان دریافت اطلاعات دیجیتال و تبدیل آن‌ها به شکلی دانست که در یک رایانه برای انسان قابل مشاهده باشند؛ چنین تبدیلی با تغییر اطلاعات دیجیتال به اطلاعات آنالوگ صورت می‌پذیرد. بد نیست بدانیم که اطلاعات تغییر یافته در یک لپ‌تاپ، همواره به صورت دیجیتال باقی خواهند ماند زیرا نمایش اطلاعات در لپ‌تاپ‌ها همواره بصورت دیجیتال است.

متخصصین تعمیرات ایسوس ، پس از انجام بررسی های لازم ، به تعمیر و یا تعویض کارت گرافیک اقدام خواهند نمود. تمامی خدمات این مرکز با امکانات مدرن انجام می گردد. این اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم که در صورت تعویض کارت گرافیک فقط و فقط از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهیم کرد.

تعمیر کامپیوتر ایسوس , تعمیر کامپیوتر Asus , تعمیرات کامپیوتر Asus , تعمیر مانیتور ایسوس , تعمیرات مانیتور ایسوس , تعمیر مانیتور Asus , تعمیرات مانیتور Asus , تعمیر صفحه نمایش ایسوس , تعمیرات صفحه نمایش ایسوس , تعمیر صفحه نمایش Asus , تعمیرات صفحه نمایش Asus , تعمیر کارت گرافیک ایسوس , تعمیرات کامپیوتر ایسوس , تعمیر کارت گرافیک Asus , تعمیرات  کارت گرافیک Asus , تعمیر مادربرد ایسوس , تعمیرات مادربرد ایسوس , تعمیر مادربرد Asus , تعمیرات مادربرد Asus , تعمیر کامپیوتر , تعمیرات کامپیوتر , تعمیرات تخصصی کامپیوتر , آموزش تعمیر کامپیوتر

مطالب مرتبط :

 

نمایندگی ایسوس

 

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

 

 

تعمیر تاچ پد ایسوس

 

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات کارت صدا ایسوس

تعمیرات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیر کارت گرافیک ایسوس

اول از همه می خواهیم بررسی کنیم کارت گرافیک چه جور وسیله ای است. کارت گرافیک مثل یک آدابتور عمل می کند و دارای یک نمایشگر است که بر روی بعضی از دستگاه ها نصب می شود به خصوص دستگاه هایی که به محاسبات مربوط می شود. و کارت های گرافیکی می توانند دیتا هایی که دریافت می کنند با یک سری ویژگی های منحصر به فرد مانند رنگ خوب، وضوح مناسب، نمایش دهد. کارت های گرافیکی با پیشرفت و تکنولوژی روز دنیا می تواند چیز های فوق العاده ای را با کیفیت عالی به نمایش بگذارد. کارت گرافیک با نام های دیگری نیز شناخته می‌شود مانند آداپتور گرافیکی یا کنترل کننده ی گرافیک و... همه‌ ی قسمت های یک دستگاه در تلاش هستند که گرمای تولید شده را از دستگاه دور نگه دارند کارت گرافیک هم از این قاعده مستثنی نیست و دائما گرما را از دستگاه دور می کند. شما با کارت گرافیک می توانید تصاویر سه بعدی را به صورت واضح تماشا کنید و هم چنین تصاویر را در طیف گسترده تری از رنگ ها مشاهده کنید و علاوه بر این شما می توانید تصاویر را با پیکسل های بالاتر ببینید. نکته ی مهم این است که کارت های گرافیک شامل قسمت های مختلف AGP و HDMI است و شما می توانید کارت های گرافیک خود را به تلویزیون و مانیتور های دیگر وصل کنید پس از این جا نتیجه می گیریم که کارت های گرافیک عملکرد چند گانه دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کارت های گرافیک می توانند درون مادربرد نیز قرار بگیرند و به عنوان یک کارت درون آن باقی بمانند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

کارت گرافیک ایسوس در درجه اول برای حذف کار‌های پردازش گرافیکی از پردازنده یا RAM طراحی شده است. این شامل یک واحد پردازش گرافیکی اختصاصی یا GPU و یک RAM اختصاصی تشکیل شده است که به آن کمک می‌کند تا داده‌های گرافیکی را سریع پردازش کند.

 

کارت گرافیک ایسوس

ویژگی کارت گرافیک ایسوس

پردازنده‌های گرافیکی مدرن از واحد‌های زیادی تشکیل شده‌اند، مقدار و ویژگی‌های آن‌ها سرعت ارائه نتیجه را تعیین می‌کند که بر روی گیم پلی تأثیر می‌گذارد. مقایسه تعداد این واحد‌ها در کارت گرافیک‌های مختلف امکان تعیین سرعت GPU را فراهم می‌کند. کارت‌های گرافیک دارای ویژگی‌های بسیاری هستند، در این بخش مهمترین موارد ذکر می‌شود.

  • نرخ ساعت جی پی یو

فرکانس کاری GPU با مگا هرتز، میلیون‌ها چرخه در ثانیه اندازه‌گیری می‌شود. این به طور مستقیم بر عملکرد GPU تأثیر می‌گذارد. هرچه بالاتر باشد، کارت‌های گرافیکی در هر ثانیه راس‌ها و پیکسل‌های بیشتری را می‌تواند پردازش کند. تمام ویژگی‌های اصلی عملکرد کارت گرافیکی بر این اساس متفاوت خواهند بود. اما نرخ ساعت GPU تنها موردی نیست که عملکرد را تعیین می‌کند. مورد اخیر نیز به شدت کارت گرافیک ایسوس را تحت تأثیر قرار می‌دهد: تعداد واحد‌های اجرا، خصوصیات آن‌ها و... در راه حل‌های اخیر نرخ ساعت واحد‌های GPU با کل نرخ ساعت تراشه متفاوت است. یعنی واحد‌های مختلف GPU در فرکانس‌های مختلف کار می‌کنند. این کار برای افزایش کارایی انجام می‌شود، زیرا بعضی از واحد‌ها می‌توانند با افزایش فرکانس‌ها کار کنند، در حالی که برخی دیگر نمی‌توانند.

  • نرخ پر کردن

میزان پر کردن نشان می‌دهد که کارت گرافیکی با چه سرعتی می‌تواند پیکسل را پر کند. میزان پر شدن به دو چیز بستگی دارد: میزان پر شدن پیکسل و نرخ تکسل. مورد اول سرعت ترسیم پیکسل‌ها را مشخص می‌کند و به فرکانس عملکرد و تعداد واحد‌های ROP یا خطوط عملیات رستر بستگی دارد. مورد دوم نرخ واکشی بافت است که به فرکانس عملکرد و تعداد واحد‌های بافت بستگی دارد.

 

تعمیر کارت گرافیک ایسوس

  • تعداد سایه انداز‌های پیکسل یا پردازنده‌های پیکسل

پردازنده‌های پیکسل از واحد‌های GPU مهمی هستند که برنامه‌های ویژه‌ای را که به نام pixel shader نیز شناخته می‌شوند اجرا می‌کنند. از تعداد پردازنده‌های پیکسل و فرکانس آن‌ها می‌توان برای مقایسه عملکرد کارت‌های گرافیکی استفاده کرد. از آنجا که اکثر بازی‌ها در حال حاضر توسط عملکرد اجرای pixers shader‌ها محدود شده‌اند، تعداد این واحد‌ها بسیار مهم است! اگر کارت گرافیک خاصی دارای پردازنده گرافیکی با 8 پردازنده پیکسل باشد و کارت دیگر از همان سری دارای 16 پردازنده پیکسل باشد، کارت دوم پردازنده‌های پیکسل شیدر را دو برابر سریع‌تر پردازش می‌کند که در این صورت همه‌ی موارد دیگر برابر هستند. بنابراین، سریعتر کار خواهد کرد. اما شما فقط با توجه به این مقدار نمی‌توانید نتیجه‌گیری کنید. همچنین باید نرخ‌هایی را که در نسل‌های مختلف کارت گرافیکی به کار رفته‌اند در نظر بگیرید. از این مقادیر می‌توان برای مقایسه تنها پردازنده‌های متعلق به همان سری توسط همان فروشنده: AMD یا NVIDIA استفاده کرد. در موارد دیگر باید به نتایج عملکرد در بازی‌های مورد علاقه خود توجه کنید.

  • تعداد واحد‌های پردازنده‌های راس

این ویژگی برای برخی از بازی‌ها مهم است، اما نه به اندازه مورد قبلی. به این دلیل که بازی‌های مدرن نمی‌توانند پردازنده‌های راس را حتی به نصف بارگذاری کنند. از آنجا که فروشندگان تعداد واحد‌های مختلف را متعادل می‌کنند و اجازه نمی‌دهند نیرو‌ها نامناسب قرار بگیرند، در واقع می‌شود تعداد پردازنده‌های راس کارت را نادیده گرفت.

  • تعداد واحد‌های پردازنده‌ی یکپارچه

پردازنده‌های یکپارچه هر دو نوع واحد ذکر شده در بالا را ترکیب می‌کنند. آن‌ها می‌توانند سایه انداز‌های راس و پیکسل و همچنین برنامه‌های هندسی ایجاد شده توسط DirectX 10 را اجرا کنند. صحبت از کارت‌های گرافیکی رایانه‌ای است، پردازنده‌های یکپارچه آن‌ها بسیار مهم هستند و توسط NVIDIA GeForce 8800 معرفی شده‌اند. به نظر می‌رسد، تمام کارت‌های گرافیکی سازگار با DirectX 10 مبتنی بر این نوع پردازنده‌ها هستند. بنابراین، در فناوری‌های جدید تعداد واحد‌های پیکسل، راس و هندسه در یک مقدار واحد ادغام می‌شوند یعنی تعداد پردازنده‌های واحد در این بخش بسیار حایز اهمیت هستند.

 

نشانه‌های خرابی کارت گرافیک ایسوس

نشانه‌ی خرابی کارت گرافیک

ممکن است شما مشاهده کنید که کارت گرافیکی ایسوس شما در حال نابود شدن و خرابی است و چیزی مانند برفک بر روی آن نقش بسته است. یک دیسک سخت در حال مرگ و حتی مشکلات RAM همگی می‌توانند رفتار مشابهی را ایجاد کنند، بنابراین زود نتیجه‌گیری نکنید. اگر همراه با علائم هشدار‌دهنده دیگر دچار این مشکل شوید، احتمالاً کارت گرافیک شما خراب است.

  • اشکالات صفحه نمایش

اگر در حال بازی یا تماشای فیلم هستید و ناگهان مشاهده می‌کنید که رنگ‌های عجیب و غریب در سراسر صفحه ظاهر می‌شوند، ممکن است کارت گرافیک شما در حال خراب شدن باشد.

  • مصنوعات عجیب غریب

مشابه اشکالات روی صفحه، یک کارت گرافیک بد می‌تواند منجر به نمایش مصنوعات عجیب و غریب در سراسر صفحه نمایش شما شود. مصنوعات می‌توانند در اثر اورکلاک بیش از حد، گرما و حتی تجمع گرد و غبار ایجاد شوند. گاهی اوقات با راه‌اندازی مجدد این مشکل برطرف می‌شود، اما اگر کارت گرافیک ایسوس معیوبی دارید، یکبار دیگر امتحان کنید که شاید مشکل برطرف شود.

  • صفحه‌های آبی

رایانه به هر دلیلی می‌تواند صفحه آبی را نمایش دهد، خواه این مشکلات مربوط به RAM، دیسک‌های سخت، کارت‌های گرافیک یا سایر اجزا باشد. اما، اگر هنگام شروع به انجام برخی کار‌های گرافیکی مثلاً بازی‌های ویدیویی، تماشای فیلم و غیره، سیستم خراب شود و یا صفحه‌های آبی وجود داشته باشد، این می‌تواند نشانه‌ای باشد که کارت گرافیک ایسوس شما رو به خرابی است.

  • نویز فن

این لزوماً مربوط به نیاز به تعویض کارت گرافیک شما نیست، اما گوش خود را برای صدای بلندتر از حد معمول فن تیز کنید. اگر فن موجود روی کارت از کار بیفتد، این می‌تواند داغ شدن کارت را نشان دهد. اگر دستگاه خیلی داغ شده است، ابتدا کاری را که انجام می‌دهید متوقف کنید و سعی کنید آن را به بهترین شکل ممکن تمیز کنید. اگر نمی‌توانید فن را خاموش کنید، ممکن است مشکلی در داخل وجود داشته باشد.

 

خرابی کارت گرافیک ایسوس

عوامل خرابی کارت گرافیک ایسوس

خب همان طور که در بالا گفته شد خراب شدن کارت گرافیک می‌تواند وابسته به عوامل مختلفی باشد و برند ایسوس هم طبق قواعد بالا خرابی کارت گرافیک را از خود نشان می‌دهد.

نمایندگی خرید کارت گرافیک در تهران

در تهران نمایندگی‌های مختلفی برای خرید کارت گرافیک وجود دارد اما ما به شما ایسوس را معرفی می‌کنیم زیرا با خرید کارت گرافیک از نمایندگی ایسوس در تهران شما می‌توانید از خدمات پس از فروش ما نهایت استفاده را ببرید و پس از خرید اگر کارت گرافیک ایسوس شما دچار اشکال و خرابی شد دیگر نگران هزینه‌های آن نباشید زیرا ایسوس به شما گارانتی‌های کوتاه مدت و بلند مدت ارایه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

مزایای استفاده از کارت گرافیک ایسوس

خب برای تمامی مشتریان خرمات پس از فروش امر بسیار مهمی است ایسوس با توجه به گارانتی‌هایی که ارایه می‌دهد که در قالب چند ماهه یا چند ساله است می‌تواند در صورت خرابی کارت گرافیک شما را تعمیر کند. علاوه بر آن کارت‌های گرافیک ایسوس با به روز‌ترین فناوری و تکنولوژی‌های ساخته شده‌اند بنابراین زمانی که آن‌ها را خریداری می‌کنید می‌توانید مطمین باشید که به این زودی‌ها از کار نمی‌افتد و خراب نمی‌شود.

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیرات سخت افزاری انواع لپ تاپ ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیرات انواع آل این وان ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

تعمیرات انواع تبلت ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیر موبایل ایسوس

تعمیرات انواع گوشی های موبایل ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیرات انواع تجهیزات شبکه ایسوس

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT

تعمیر مادربرد ایسوس مدل B250 MINING EXPERT شرکت ایسوس مادربردی را با نام B250 MINING EXPERT روانه بازار کرده که درواقع یک محصول حرفه‌ای و دوست‌داشتنی مناسب ماینرها است. این…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-P مادربرد PRIME Z270-P شرکت ایسوس ASUS از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. PRIME Z270-P مجهز به چهار اسلات DIMM است که قابلیت پشتیبانی از…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME Z270-K مادربرد PRIME Z270-K محصولی حرفه‌ای از شرکت ایسوس است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. نوع سوکت پردازنده‌ی این محصول LGA 1151 است…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-P مادربرد «PRIME Z370-P» محصولی از برند «ایسوس» (ASUS) است. این مادربرد از چیپ‌ست Z370 شرکت «اینتل» (Intel) استفاده می‌کند و به همین دلیل می‌تواند…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z170-A مادربرد Z170-A ایسوس (Asus) به چیپ‌ست Z170 اینتل مجهز شده‌است و قادر است از پردازنده‌های Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING

تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING

تعمیر مادربرد ایسوس مدل TUF Z370-PLUS GAMING مادربرد «TUF Z370-PLUS GAMING» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. این مادربرد دارای یک سوکت پردازنده‌ی Intel…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Z10PE D16 WS مادربرد Z10PE D16 WS شرکت ایسوس از فرم فاکتور ATX پشتیبانی می‌کند. فرم فاکتور برای انتخاب درست یک کیس مناسب برای مادربردمان راه‌حل…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل PRIME B250-PRO مادربرد « PRIME B250-PRO» شرکت ایسوس ASUS از سری مادربردهای حرفه‌ای این شرکت است که فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. شرکت ایسوس برای قسمت…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG CROSSHAIR VI HERO مادربرد «ROG CROSSHAIR VI HERO» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. این محصول می‌تواند برای استفاده‌های…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-D R2.0 مادربرد مدل «H81M-D R2.0» از برند تایوانی «ایسوس» (ASUS) در فرم فاکتور microATX ساخته شده‌ است. در این مادربرد از سوکت پردازنده‌ی LGA 1150…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA

تعمیر مادربرد ایسوس مدل ROG MAXIMUS X FORMULA مادربرد «ROG MAXIMUS X FORMULA» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از فرم فاکتور ATX بهره می‌برد. نوع سوکت پردازند‌ه‌ی ارائه شده…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A

تعمیر مادربرد ایسوس مدل Prime Z370-A مادربرد «PRIME Z370-A» محصولی از برند «ایسوس» (ASUS) است. این مادربرد از چیپ‌ست Z370 شرکت «اینتل» (Intel) استفاده می‌کند و به همین دلیل، می‌تواند…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H81M-C مادربرد H81M-C ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H81 اینتل مجهز شده‌است و می‌توان از پردازنده‌های Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium /…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-K مادربرد «H110M-K» محصولی میان‌رده برای کاربران غیرحرفه‌ای از شرکت ایسوس است. این مادربرد از فرم فاکتور microATX بهره می‌برد و سوکت پردازنده‌ی آن LGA 1151 …
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110-PLUS مادربرد «H110-PLUS» از سری تولیدات شرکت ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H110 اینتل مجهز است و می‌توان از پردازنده‌های 14 نانومتری Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron نسل…
تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C

تعمیر مادربرد ایسوس مدل H110M-C مادربرد «H110M-C» از سری تولیدات شرکت ایسوس (Asus) به چیپ‌ست H110 اینتل مجهز است و می‌توان از پردازنده‌های 14 نانومتری Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeronنسل 6…

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس تعمیرات مادربرد ایسوس از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس می باشد که به دلیل پیاده سازی تمامی پارامترهای ضروری این حوزه به بهترین نحو و…

تعمیرات کارت صدا ایسوس

تعمیرات کارت صدا ایسوس تعمیرات کارت صدا ایسوس در نمایندگی ایسوس به کمک تجهیزات مدرن انجام می گردد. کارت صدا یکی از عناصر سخت‌افزاری رایانه‌است که وظیفه ی پخش و…

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس نمایندگی ایسوس ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ، باسال ها تجربه ، کلیه خدمات تعمیر و تعویض کارت گرافیک ایسوس را ارائه می دهد.…

تعمیرات مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس تعمیرات مانیتور ایسوس ، با پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات تعمیر روز دنیا توسط کادر فنی فعال در واحد تعمیرات مانیتور ایسوس انجام می گردد . هدف…

تعمیرات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات کامپیوتر ایسوس تعمیرات کامپیوتر ایسوس در نمایندگی ایسوس ، با تجهیرات مدرن و پیشرفته انجام می گردد. مهندسان این مرکز با کمک تجهیزات پیشرفته و تخصصی که در اختیار…

تعمیرات تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس ، شامل قطعات مختلف کامپیوتر می باشد. در هنگام بروز مشکل در کامپیوتر هر یک از قطعات آن ممکن است آسیب دیده…

تعویض گلس تبلت ایسوس

تعویض گلس تبلت ایسوس یکی از قطعات تبلت ایسوس که احتمال بروز خرابی و اختلال در آن –با توجه به ظرافت و حساسیت بالای این دستگاه – وجود دارد، گلس…

تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس

تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس تعمیر اسپیکر تبلت ایسوس در واحد تعمیر تبلت ایسوس و به صورت تخصصی به کاربران گرامی ارائه می گردد. ممکن است بنا به دلایلی، بلندگوی این…

تعمیر میکروفون تبلت ایسوس

تعمیر میکروفون تبلت ایسوس تعمیر میکروفون تبلت ایسوس از خدمات مهم مرکز ایسوس است، زیرا خرابی و ایراد در میکروفون عملا انتقال صدا را مختل خواهد کرد که در این…

تعمیر دوربین تبلت ایسوس

تعمیر دوربین تبلت ایسوس اشکالات پیش آمده در دوربین تبلت ایسوس ممکن است منشاء سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشند. بنابراین توصیه می شود که پیش از تحویل…

تعمیر تاچ تبلت ایسوس

تعمیر تاچ تبلت ایسوس   یکی از قطعاتی که ممکن است در تبلت های مورد استفاده دچار اشکال گردد و کاربر را با دردسر مواجه سازد، تاچ است. در صورت…

تعمیر باتری تبلت ایسوس

تعمیر باتری تبلت ایسوس تعمیر باتری تبلت Asus به نسبت سایر سرویس‌های مرتبط با این دستگاه، کار چندان پیچیده‌ای نیست؛ برای تعمیر این بخش از تبلت، کافی است تا پس…

تعمیر پورت HDMI لپ تاپ ایسوس

تعمیر پورت HDMI لپ تاپ ایسوس یکی از پورت‌های استاندارد تعبیه شده در لپ‌تاپ‌‌ها برای انتقال تصویر و صدا پورت HDMI است که البته نام کامل آنHigh Definition Multimedia Internet…

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسوس

تعمیر بلوتوث لپ تاپ ایسوس بلوتوث لپ تاپ یکی از بخش های مهم این دستگاه است که برای جفت سازی و همگام کردن گجت های مختلف مورد استفاده قرار می…

تعمیر DVD رایتر لپ تاپ ایسوس

تعمیر DVD رایتر لپ تاپ ایسوس درایو یکی از قطعات قابل تعویض بکاررفته در لپ تاپ است که وظیفه آن دسترسی و خواندن اطلاعات از طریق یک لیزر و لنز…

تعمیر ال سی دی ایسوس | تعویض ال سی دی ایسوس | نمایندگی ایسوس

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس تعویض ال سی دی نوت بوک به کمک نمایندگی تعمیرات نوت بوک انجام می شود. یکی از رایج ترین مشکلات نوت بوک ها…

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس سرویس های مرتبط با تعمیر لولای لپ تاپ یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه است که متقاضیان آن می توانند…

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس فن لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که در دوام کیفیت و عمر مفید لپ تاپ نقش بسزایی دارد. عدم توجه به این بخش…

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسوس

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسوس کارت شبکه یکی از مهم‌ترین قطعات بکاررفته در لپ تاپ های امروزی است که کار برقراری ارتباط میان شبکه و لپ تاپ را برعهده…

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس باتری لپ تاپ یکی از اصلی ترین قطعات این دستگاه است که وظیفه تأمین نیروی الکتریسیته را برعهده دارد. لپ تاپ ها، تمام انرژی مورد…

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس قاب لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که احتمال بروز شکستگی و آسیب در آن وجود دارد. بنابراین توصیه می شود اگر از آن…

تعمیرات مودم ایسوس

تعمیرات مودم ایسوس تعمیرات مودم ایسوس ، در لیست خدمات نمایندگی ایسوس گنجانده شده است. مودم یکی از ابزارهای رایانه ای و پرکاربرد برای اتصال دو کامپیوتر به هم می…

تعمیرات سوئیچ ایسوس

تعمیرات سوئیچ ایسوس تعمیرات سوئیچ ایسوس در نمایندگی ایسوس توسط متخصصین شبکه انجام می گردد. سوئیچ، بخشی از تجهیزات اکتیو (Active) شبکه است که کارشناسان نمایندگی asus، تجربه‌ای چندین ساله…

تعمیرات روتر ایسوس

تعمیرات روتر ایسوس تعمیرات روتر ایسوس با روش های مدرن و اصولی در نمایندگی مجاز ایسوس انجام می گردد . روتر یکی از دیوایس هایی است که در شبکه مورد…

تعمیرات سرور ایسوس

تعمیرات سرور ایسوس تعمیرات سرور ایسوس در نمایندگی مجاز ایسوس به صورت تخصصی و با امکانات مدرن انجام می گردد. در مورد ویژگی های سرور باید گفت : سرورها کامپیوتری…

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس تعمیرات مادربرد ایسوس از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی ایسوس می باشد که به دلیل پیاده سازی تمامی پارامترهای ضروری این حوزه به بهترین نحو و…

 

خدمات نمایندگی ایسوس

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس , تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه ی اورجینال و با کیفیت در نمایندگی ایسوس

 

 

 نمایندگی ایسوس

دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ایسوس

تلفن تماس :

02145102

ایمیل :

info(a)asusrepairs(.)com

وبسایت :

www.asusrepairs.com

آدرس :

 تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس-
طبقه ۱۱ - واحد۱۴
خ انقلاب خیابان بهار جنوبی برج بهار طبقه سوم اداری ‍پ ۵۵۷

 

نمایندگی ایسوس

 

تعمیرات تخصصی باطری تبلت ایسوس , تعویض هارد تبلت ایسوس , تعویض باتری تبلت ایسوس , تعویض تخصصی هارد تبلت ایسوس , تعمیر کیبرد تبلت ایسوس , تعمیرات کیبورد تبلت ایسوس , تعویض کیبورد تبلت ایسوس , تعمیر برد تبلت ایسوس ,

تعمیرات اسپیکر تبلت ایسوس , تعمیرات میکروفن تبلت ایسوس , تعمیرات پلیت آنتن تبلت ایسوس , فلش نرم افزاری تبلت ایسوس , نصب رام تبلت ایسوس , تعویض آی سی تغذیه تبلت ایسوس و سایر قطعات سخت افزاری تبلت ایسوس , تعویض تاچ تبلت ایسوس ,  تعمیر آل این وان ایسوس , تعمیرات آل این وان ایسوس , تعمیرات آل این وان asus , نمایندگی آل این وان ایسوس , نمایندگی آل این وان asus , نمایندگی آل این وان ایسوس در تهران , آل این وان ایسوس , آل این وان asus , تعمیرات تخصصی آل این وان ایسوس  , تعمیرات , نمایندگی موبایل ایسوس , نمایندگی گوشی ایسوس , تعمیر سخت افزاری موبایل ایسوس , تعمیر سخت افزاری گوشی ایسوس , تعمیر موبایل ایسوس , تعمیر گوشی ایسوس , تعمیرات موبایل ایسوس , تعمیرگاه گوشی ایسوس , خدمات پس از فروش موبایل ایسوس ,  نمایندگی تخصصی موبایل ایسوس ,نمایندگی تخصصی گوشی ایسوس , تعمیر تخصصی موبایل ایسوس , تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس , تعمیرات لپ تاپ ایسوس , تعمیرات لپ تاپ asus, تعمیرات نوت بوک ایسوس , تعمیرات هارد لپ تاپ ایسوس , تعمیرات قاب شکسته لپ تاپ ایسوس , تعمیرات لولای شکسته لپ تاپ ایسوس , تعمیرات صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس ,تعمیرات لپ تاپ ایسوس , تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس ,  تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس , تعمیرات کیبورد نوت بوک ایسوس , تعمیرات صفحه لمسی لپ تاپ ایسوس , ارتقاء لپ تاپ ایسوس , ارتقاء نوت بوک ایسوس , تعمیرات لپ تاپ ایسوس, تعمیرات لپ تاپ , تعمیر لپ تاپ

عیب یابی و تعمیر تبلت ایسوس , عیب یابی و تعمیر لپ تاپ ایسوس , عیب یابی و تعمیر آل این وان ایسوس , عیب یابی و تعمیر مانیتور ایسوس , عیب یابی و تعمیر مودم ایسوس , عیب یابی و تعمیر موبایل ایسوس , عیب یابی و تعمیر مادربرد ایسوس , عیب یابی و تعمیر کارت صدا ایسوس , عیب یابی و تعمیر کامپیوتر ایسوس , ارائه خدمات مرتبط با شبکه و سرور در نمایندگی ایسوس